Vzpomínky zvěčněné profesionálem

Proč profi

Profesionální fotograf disponuje na rozdíl od toho „rekreačního“ kvalitními přístroji a množstvím zkušeností. Všechny nuance dobré fotky jako je kompozice, jas, světlo a intenzita barev jsou pro něho zvládnutou rutinou a vám už stačí jen posadit se na židli a řídit se jeho pokyny.
fotograf a fotoaparát

Další výhodou je množství dekorací a možnost vybrat si pozadí fotografie. V jediném ateliéru jich máte k dispozici hned několik a věřte, že na výsledném efektu je to opravdu znát.
ateliér fotografa

Rodinky a děti

V mnoha rodinách je oblíbenou tradicí udělat si jednou za rok „výlet“ do fotografického studia a nechat si udělat hezké momentky rostoucích potomků. Nejenže jsou takové snímky ozdobou každého rodinného alba, lze je tady i vytisknout v různých formátech. Po jejich zarámování máte podle přání dekoraci na pracovní stůl, obraz k pověšení na zeď nebo dárek pro babičku.

Dlužno dodat, že fotografové specializující se na dětské focení mají při práci k ruce množství hraček a zpravidla vědí, jak zaujmout i ty největší neposedy, samozřejmě ve spolupráci s rodiči. Na celou „proceduru“ jste dopředu objednáni, takže vás netlačí ani čas.
miminko v košíku

Krásná a svůdná

Mnohá studia mají v nabídce i nafocení kreativnějších portrétů – chcete být pro jednou za modelku a mít vlastní set profi fotografií? Nebo je libo obdarovat manžela k výročí jemně erotickými boudoir snímky? Odhoďte zbytečný stud a hurá do toho!

I tady se vás ujmou zkušení profesionálové, kteří vám poradí s vhodnou pózou i výrazem tváře tak, aby byl výsledek naprosto perfektní. Zpravidla máte možnost využít i doplňkové služby, jako je stylista, kadeřník a vizážista, takže pro jedno odpoledne se můžete opravdu stát hýčkanou princeznou. Výsledné fotky jsou pak velmi vkusné a decentní a vy sama si určíte, do jaké míry budou digitálně doupraveny.

Svatby

Asi nejčastěji využívají profesionálních fotografických služeb čerství novomanželé. Mít alespoň jeden takový snímek ctily jako svou povinnost už naše babičky a ani dnes to nevypadá, že by byla tato tradice na ústupu. Teď už se ale takové focení neodehrává za zdmi ateliéru, velmi oblíbené jsou naopak fotografie v přírodě, případně na místě, které má pro ženicha a nevěstu určitý osobní význam.

Výjimkou není ani to, kdy si novomanželé přejí, aby tyto fotografie vyjadřovaly kromě vzájemné lásky i smysl pro humor. I v zachycení tak tradičního okamžiku, jako je sňatek, se objevuje hravost, vtip a originalita a je to tak dobře. Šedivé pěny běžných dnů si oba v manželství užijí ještě dost.