3 etapy v životě muže

Každý muž, aniž by o tom věděl, si projde třemi etapami v jeho životě, které formují jeho osobnost, mužství a celkový jeho život, který vede. A měl by za všech okolností vědět, do jaké míry může každá stanovená etapa změnit jeho identitu, která ho svým způsobem charakterizuje.

sluneční brýle muže

..1         BALIČ

Každý muž se ve svých mladistvých letech stává baličem. Zkouší se pomocí různých zkušeností dopracovat k tomu, aby zapůsobil na ženy v co největším poměru.

Je jakýmsi lovcem, který touží po pozornosti, přítomnosti a lásky žen, jen aby zjistil, jaké kouzlo v sobě jeho charisma ukrývá.

Samozřejmě, že má potřebu získat co nejvíce praxe se ženami, aby ho v pozdějším věku příliš nepřekvapilo, jak jsou to složité a tajemné bytosti, se kterými si není dobré nikdy zahrávat.
prsten pro nevěstu

..2         MANŽEL

Osobnost každého muže, který se oddal slibem věčnosti pouze jedné ženě, je nesmírně křehká a je důležité na ní pracovat.

S příchodem manželství se z vás stane zralý muž, který ví, co chce a je odhodlaný být věrný pouze jediné ženě. Tato etapa, je pro muže tou největší zkouškou jejich života, protože udává to, do jaké míry se dovedou poprat se všemi nástrahami a problémy, které manželství obnáší.

A je hlavně i ukazovatelem toho, na jakých příčkách jsou stanovené všechny hodnoty, které v sobě muž má a které vyžadují (zejména v manželství) i nějaké oběti.
ruka táty a dcerušky

..3         RODIČ

S příchodem dítěte se do života muže vnese další (nový) život, díky kterému pochopí, že už není pouze jednotlivec a všechna jeho rozhodnutí a činy, se odrazí i na jeho potomkovi.

Rodičem zůstane už navždy, tím pádem je nucený být zodpovědný, spolehlivý a myslet především na jeho rodinu, nikoli na jeho potřeby, zájmy a dosavadní aktivity.

S dítětem taktéž dospěje, je skromnější a jeho sebevědomí stoupne do značných výšek, protože není větší hrdosti, kterou by muž mohl prokázat všem kolem sebe, než mít budoucí generaci, která může dokázat celému světu, že dokáže vše.