Vyberte si levné bydlení. Neprohloupíte

Každý by rád měl jednou vlastní střechu nad hlavou, což je docela logické. Jedná se o jednu z mála jistot, kterou v životě máme. Problém je, že obytné nemovitosti jsou v našem státě tak drahé, že na ně v posledních letech finančně jen tak někdo nedosáhne. Ano, poptávka je stále obrovská, nicméně adekvátních nabídek mnoho není. Naprostá většina z nich je předražená, což je problém hlavně pro jedince s nižšími a nižšími středními příjmy. Takoví mají problém získat i hypotéku, jelikož jsou dnes úrokové sazby o dost vyšší než v předchozích letech a nutnost mít na kontě částku odpovídající alespoň desetině hodnoty poptávané nemovitosti také mnoho zájemců nepotěší.

Domořadí

Nikoho tak asi nemůže překvapit, že čím dál tím více zájemců o vlastní bydlení začíná přemýšlet o alternativách. Pravda, není jich mnoho, nicméně existují a jsou mnohdy daleko výhodnější než klasické obytné nemovitosti. Jednou z dobrých alternativ, o kterých se vyplatí alespoň přemýšlet, jsou levné mobilní domy Lavarohouse.

Jsou lepší, než si myslíte

Když se řekne mobilní dům, většinou si našinec představí jen trochu vylepšenou maringotku na kolech. To platilo dříve, avšak dnes je situace přeci jen o dost jiná. V současnosti jsou tyto domky na kolečkách často mnohem komfortnější než klasické alternativy. Samozřejmě je potřeba se smířit s trochu jiným vnitřním uspořádáním, než je u nás obvyklé a také s menším nedostatkem obytného prostoru. Nicméně pro menší rodiny se nejedná o nic nepřekonatelného. Pro pár nebo dokonce jednoho člověka jde o bydlení s více než dostatečnou velikostí.

Dům z ikonek

Navíc jde o bydlení, kolem kterého není potřeba kdovíjak lítat po úřadech. Naprostou většinu byrokratických nezbytností vyřídí prodejce, a i kdyby ne, pořád se nejedná o nic hrozného. Stačí v podstatě jen podat ohlášku na nejbližším stavebním úřadě a tím to v podstatě hasne. Jednoduché a efektivní.