Sledování videí na internetu

Zábavná činnost

Jestliže máte nějaký volný čas a nevíte, jak jej zábavně trávit, tak můžete vyzkoušet sledování videí na internetu. Dávejte však pozor, protože se jedná o skutečně návykovou činnost. Je to dáno i tím, že lusknutím prstu máme na internetu obsahu, kolik chceme. Mezi špičku s videi můžeme rozhodně zařadit YouTube, protože za tu dobu, co funguje stihlo dosáhnout velkého úspěchu. I v současnosti má spoustu aktivních uživatelů, kteří si jej rádu pustí třeba před spaním.

YouTube logo

Je to dáno i tím, že zde působí hodně tvůrců, takže není těžké najít nějakého, který nás bude opravdu bavit. Stačí si u něj zaškrtnout odběr se zvonečkem a když vydá nové video, tak nám přijde rovnou upozornění a můžeme jej zhlédnout. Samozřejmě můžeme zde reagovat tím, že jej ohodnotíme a případně a případně napíšeme komentář. Výhodou této platformy je, že za ni nemusíme nic platit. Dá se koupit Premium, díky čemuž se vyhneme reklamám.

Uložení

Na sítem samotné stránce si můžeme tvořit playlisty, kam si budeme ukládat jednotlivá videa. Potíž je v tom, že k jejich spuštění vždy potřebujeme internet a když bude video smazáno, tak už se na něj touto cestou nepodíváme. Jistější je tedy stáhnout si jej přímo do zařízení, kde jej následně můžeme sledovat uprostřed ničeho a vůbec nás nemusí trápit, že zde není signál.

Video na internetu

YouTube v bezplatné verzi stahování neumožňuje, ale to nás trápit nemusí. Poradit si totiž můžeme skrz YouTube video downloader. Software rozpozná, že je na dané webové adrese video a nabídne nám jej ke stažení. My už si nastavíme třeba kvalitu, potvrdíme stahování a vyčkáme. Za jak dlouho bude proces dokončen záleží na tom, jak velký soubor je a jaké máme internetové připojení. Následně nám jej z úložiště zařízení nikdo nesebere. Samozřejmě je nutné dodržet zákon a videa nikde nešířit, ale pro soukromé účely je využívat můžeme.