Erotika se týká každého z nás

Erotika se týká všech https://mataharisalon.cz/cs/blog/erotika-se-tyka-vsech, to ví každý, ale každý si neuvědomuje, že s erotikou souvisí i něha a láska.

Schází nám doteky

Jaké jste prožili dětství? Lidé, kteří byli svými rodiči milováni, opečováváni a hlavně se s nimi mohli mazlit, tulit se k nim, cítit jejich blízkost, kde láska nebyla jen prázdným pojmem, vstupují do života s vyšším potenciálem jeho pozitivního naplnění. Považují pak také dotýkání se svého těla a těla partnera za cosi přirozeného a nerozlučně spjatého s milostným životem. Tělesné doteky praktikují i na vztahy mimopartnerské a není pro ně zatěžko někoho přátelsky obejmout, podat mu ruku, pohladit jej a přitisknout se k němu.

malé děťátko

Ti, kteří naopak dětství prožívali v odloučení, bez lásky a něhy, se mohou doteků stranit a svůj model „nebezpečného světa“ si pak vnáší do života a vytváří z něj svou realitu. Mohou se jevit jako bezcitní, chladní a úskoční, kterých se lidé obávají a nenavazují s nimi hlubší vztahy. Toto je jen krůček k frustraci a dalším projevům, jako je destrukce na různých úrovních, včetně nenávisti, někdy vedoucí až k ovládání a teroru.

krásná dívka

Pokud o sobě víte, že se vás tento problém týká, zkuste se zaměřit na počáteční problém, který možná souvisí s vaším dětstvím, se vztahy v rodině, ve škole i v zaměstnání. Zkuste začít s pozvolnými jemnými doteky, přizvěte partnera, aby se vám v tomto směru více věnoval, a vyzkoušejte erotickou masáž s dívkou, která se vám bude snažit lépe porozumět a bude chápat, co je ve hře.

Mezi vámi a partnerkou či partnerem a mezi masérkou a klientem musí panovat důvěra, jen tehdy se mezi nimi otevře sexuální energie a dojde k léčebnému procesu uvolňování bloků z minulosti, z nepříjemných prožitků, které souvisí s nedostatkem sebevědomí a lásky. Jestliže je erotická masérka vědomá a na úrovni, brzy i ona pochopí, že sexuální energie spokojeného klienta bude příznivě ovlivňovat i jí samotnou.