Peníze rychle a bez potíží

Mít velký obrat v podnikání není nic snadného, některé měsíce jsou lepší, jiné horší a zvlášť s covidovou situací bylo těch lepších časů méně? Není se čemu divit a rozhodně v tom nejste sami. Banka se ovšem na mizernou situaci neptala a splátky po vás požadovala, ačkoli jste neměli žádný příjem a programy na podporu během pandemie sotva stačily na provozní náklady, a mnohdy ani to ne? Tím pádem jste v registru dlužníků, a mimoto i v problémech, protože banky nic neodpouští. Ale jak situaci řešit, jak si poradit bez toho, aby vás to stálo podnikání nebo i víc? V takovém případě by vás mohly zachránit hypotéky bez registru. V takovém případě totiž nemusíte čekat dotazy na příjem, úspěšnost prodejů, počty zákazníků nebo lustrování registry. Jsme schopni tolerovat záznamy v bankovních i nebankovních registrech, protože druhou šanci by neměl dostat jen nějaký VIP klient, každému se někdy nedaří a každý má občas smůlu.

bez příjmů

Pokud potřebujete peníze tak rychle, že včera bylo pozdě, jste skutečně na správném místě. Nejsme jako banky, kterým trvá schválení někdy i týdny. U nás můžete mít schváleno již do 24 hodin od odeslané žádosti. Spolu se žádostí je ale nutné zaslat fotky nemovitosti, kterou jste schopni ručit.

Možnost restartu

A jaká je zde doba splatnosti? Splátky si lze nastavit podle schopnosti splácet, a to až na dobu třiceti let. Samozřejmostí pro schválení úvěru je ovšem schopnost podnikatele splácet, alespoň nějaké informace o vám pochopitelně budeme potřebovat, protože povinnost prověřit schopnost splácení ukládá poskytovateli přímo zákon. Pokud byste nezvládli splácet sami, můžete mít i spoludlužníka, který půjde do celé akce s vámi – ať už je to rodinný příslušník, nebo například partner v podnikání. Obrátit se na nás nebojte ani v případě, kdy vám hrozí exekuce a potřebujete vše velmi rychle a efektivně vyřešit.