Kousek Provensálska přímo do kuchyně.

Milujete Provence a rádi se do této oblasti vracíte? Hory, moře, slunce, přívětiví obyvatelé, dobré jídlo a levandulová pole. Pokaždé si z dovolené dovezete nějaké dekorační drobnosti, kterými se snažíte interiér pokoje doladit do stylu Provence. Zařízení jednoduchých tvarů, světlých barev a přírodních materiálů vyzařuje klid a pohodu.

provence

Prostě urvat trochu té krásné romantiky i domů, aby se rodina po dni prožitém v pracovním shonu a vypětí mohla vrátit do útulného zázemí, kde vychutnají chvíle odpočinku a relaxace. Ještě byste rádi trochu poupravili kuchyň, ta má zatím do onoho vámi milovaného stylu celkem daleko. I v kuchyni je potřeba se zklidnit, zmírnit tempo a pomalu a s rozmyslem vytvářet nějaké dobré pochoutky svým strávníkům, třeba právě zeleninové ratatouille, které se zrodilo v Provensálsku. I na konečné úpravě jídla se pozná, jestli bylo stvořené v nervozitě a spěchu, nebo s poklidem a láskou.

příborník

Do kuchyně bude jistě naprosto ideálním kusem příborník Provence Svetpokladu.cz. To je prostě ten správný základ, ke kterému můžete později přidat i další stylové kusy nábytku a zařízení. Tyto příborníky neboli kredence se nabízejí v modré, smetanové, nebo bílé barvě, jsou v několika provedeních a všechny jsou opravdu úžasné. Budete mít těžké rozhodování. Do horní části naskládáte porcelán, talíře a hrnečky, příbory patří do šuplíků a dole ve skříňce mají své místo hrnce. Opravdu kouzelný kousek nábytku, který určitě padne do oka všem vašim návštěvám. Navíc je také praktický, vnitřní prostory jsou velice objemné, takže pohodlně umístíte všechno potřebné nádobí. Výrobci pečlivě dbají na stabilitu, příborník se nikdy na žádné dítě nepřevrátí. Je vyroben v české truhlářské dílně ze smrkového dřeva, klasickými postupy a o výrobu se postarali skuteční mistři ve svém oboru. Tak zkuste vybrat ten pravý pro vás.