Jak potěšit přítelkyni nevšedním a vtipným dárkem

Potisk textilu se stal významným prostředníkem k informování veřejnosti, a to z více důvodů. Jednak lze tímto způsobem propagovat v podstatě cokoli – produkty a služby, ale i životní styl, názory či preference. Potisk textilu však umožňuje dávat životu volnější rozměr, více humoru a satiry a zaměřit se nejen na pracovní proces, ale i na zábavu.

Bavit se lidé mohou různě, a kdo očekává, že jsme všichni jak podle šablony, muži ve stylu fotbal, pivo, auta, sex a ženy – to raději nerozvádějme a buďme taktní, tak s těmito úvahami daleko nedojdete. Mnoho lidí se dokáže bavit docela prostými situacemi, nevšedním humorem, a třeba i obyčejnými drobnostmi, které nás v životě obklopují.

hospodyňka v kuchyni

Humornou nadsázku a volnější projev poskytují i potištěné textilie. Je-li téma dostatečně inteligentní, nápadité a přitom nevtíravé, může to mít zajímavý efekt. Jako příklad bychom mohli uvést cyklistickou výpravu, která se jednou objevila na jihu Čech, kde měl každý z účastníků na sobě bavlněné tričko s vytištěnou přezdívkou a s humornou nadsázkou v několika bodech popsány životní záliby, přání, touhy a styl. Takový potisk vyvolá pozornost kolemjdoucích, zaujme osazenstvo restaurace, všimnete si jej na silnici, v obchodě, v kempu, zkrátka stane se inspirativním a možná díky tomu navážete i nová přátelství.

dívka v zástěře

Něco podobného lze aplikovat i jako dárek pro manželku či přítelkyni. Můžete ji obdarovat potištěným spodním prádlem, plavkami, mikinou, čepicí – to vše už tu ale bylo a nic mimořádného to není – co takhle zkusit sadu zástěr s potiskem.

Nemusíte se snažit o nápisy, kresby či fotky na téma přípravy pokrmů, mohli byste to pojmout tak, aby to vaší drahou polovičku v kuchyni opravdu bavilo. Námětem pro potisk se mohou stát její oblíbené činnosti, předměty, živí tvorové (děti, domácí či divoká zvířata, rostliny). Buďte více všímaví a sledujte, co dělá vaší partnerce radost, a tu pak můžete přenést i na zástěru alespoň v této vytištěné podobě. A zástěra samozřejmě nemusí být jen jedna.