Esenciální oleje uleví Vaší mysli i Vašemu tělu

Aroma do sauny jsou nezbytným prvkem pro uvolnění svalů i mysli. Máme zde obrovské množství esenciálních olejů, které přispívají k léčbě naší nepohody. Aromaterapii využívali již starší národy jako jsou Římané, Egypťané a jiné kultury. Zakladatelem této přírodní medicíny je Hippokratés.

aroma a terapie

Aromaterapie přispívá nejen k uvolnění mysli a těla, ale také k léčbě například rýmy, chřipky či jiného nachlazení. Pokud trpíte chronickou rýmou anebo jste se jen nachladili v nevlídném počasí, určitě vyzkoušejte sami na sobě v praxi.

Aroma pro sauny Chlorito.cz jsou vynikajícím pomocníkem. Nejžádanějším druhem esence je levandule, která navozuje klid a harmonii. Máta peprná, která dokáže uvolnit dýchací cesty a z ovocných vůní je to divoká třešeň, která nás okouzlí svojí dokonalou vůní a uvolňuje stres. Esencí je opravdu mnoho, a tak se nebojte vyzkoušet si tu svou. Nemusíte mít doma privátní saunu, lze esenci zkombinovat s vodou v misce nebo vaně a docílíte účinku, který potřebujete. Ne že jen esence provoní celý váš byt, ale uvolnit vás dokáže i na pohovce, když si budete číst knížku.

levandule s rukou

Každý si zaslouží mít chvilku klidu a příjemné relaxace. Ať už máte stres v práci, s dětmi nebo jen problémy s přítelem či přítelkyní, nezapomínejte na sebe. Nemusíte mít ani stres, můžete být jen vyčerpaní a potřebujete nabrat potřebnou energii pro další fungování. i k tomuhle naše esence jsou. Navozují příjemné pocity a můžete si skvěle odpočinout. Můžete hodit starosti za hlavu, lehnout si do horké vany a jen a pouze nemyslet na nic. Stres nebo únava by neměla patřit k našemu každodennímu životnímu stylu – naopak se musíme naučit tyto pocity zvládat bez léků. Stres i vyčerpání nám může dlouhodobě ublížit na naší fyzické i duševní stránce. Pokud účinkům aromaterapie nevěříte, ale nezkusili jste si ji, měli byste jí dát šanci, ať vás všechny může příjemně přesvědčit. Osobně si dopřávám aromaterapii třikrát do týdne a má to opravdu zázračné účinky.