Zubní klinika CLINIC + příjmá nové pacienty

Do naši moderně zařízené kliniky Clinic+ Medical Group s.r.o. přijmeme nové pacienty, a to jak na stomatologii, tak na zubní hygienu. Jsme kvalitně vybavená ordinace sídlící nedaleko obchodního nákupního centra Eden (kde jistě najdete místo pro zaparkování).

Proč si vybrat právě nás?

Naši prioritou je spokojený klient, proto pro Vás nabízíme i ty nejlepší služby jako je například terapeutická stomatologie, chirurgická stomatologie, protetická stomatologie, nebo estetická stomatologie. Nabídka našich služeb je skutečně velmi široká, a proto věříme, že Vám vyhovíme i s těmi nejnáročnějšími úkony. Velice si zakládáme na tom, aby se u nás každý cítil dobře. Důkladně vše společně prokonzultujeme, poté Vám sestavíme léčebný plán a vysvětlíme vše potřebné. Naši odborníci prochází pravidelným školením, abychom Vám mohli stále nabízet precizní a kvalitní služby.

perfektně čisté zuby

Další velikou výhodou je to, že spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami, rovněž spolupracujeme s komerčními pojišťovnami VZP a Maxima. Znamená to tedy, že vstupní prohlídka včetně základních úkonů Vám bude hrazena zdravotní pojišťovnou. Dále poskytujeme dentální hygienu, která je velice podstatný krok při péči o dutinu ústní. Nachází se v těsné blízkosti naši stomatologie, proto Vám odpadají starosti s hledáním zubní hygieny. Naše dentální hygienistka Vás naučí jak se správně starat o dutinu ústní, naučí Vás správnou techniku čištění zubů i mezizubních prostor. Dále perfektně vyčistí zubní kámen a zuby jemně vybělí. Vše bude opět probíhat na základě předchozí domluvy. Jako výhodu nesmíme opomenout to, že jsme tu pro Vás každý všední den od 8.00 do 20.00 hodin.

ordinace zubního lékaře

Jak je možné se objednat?

Objednat se k nám můžete telefonicky nebo e-mailem, který naleznete na našich webových stránkách. Těší se na Vás naši specialisté Dr. Oleksiy Bilous, Dr. Kyrylo Trygub a Terezie Kytková, DiS- naše dentální hygienistka nebo-li zubaři praha 10. O celém našem týmu si můžete přečíst více na našich webových stránkách.