Jak zhubnout, aniž byste museli hladovět?

Jak zhubnout, aniž byste museli hladovět?

Bohužel existují mýty, a to – abyste zhubnuli, je třeba málo jíst anebo držet hladovku, aby se váš organismus „pročistil“. Pokud to máte takto nastavené, pravděpodobně stále bojujete s kilogramy navíc. Nevíme proč se tyto fámy tak moc na internetu zabydlely. Možná to pochází z dřívější doby, kdy lidé neměli dostatek peněz na kvalitní potraviny, tak hladověli až z bídy udělali ctnost …

Když se rozumně zamyslíte nad procesem trávení a přijímáním stravy, nad procesem, který má naše tělo naprosto dokonale zmapované, dojdete ke správnému úsudku, a to, že jíst by se mělo pravidelně. V menších dávkách, maximálně po čtyřech hodinách, měli bychom přijímat i dostatečný pravidelný přísun tekutin. Kdo zvládá a může zařadit alespoň svižnější procházky za každého počasí, tomu gratulujeme.

začínám hubnout

Posiluje si tak odhodlání a pevné přesvědčení, že s kilogramy zatočí a to, že se dokáže utrhnout, zavřít za sebou dveře a vrhnout se třeba i do deště, což ho udrží v pevné vůli nejen se více hýbat, ale i v nastaveném redukčním stravování. Jedno souvisí s druhým. Navíc procházky na čerstvém vzduchu okysličí mozek, provětrají plíce a když vysvitne sluníčko, potěší naši duši. Mnozí lidé při obyčejné chůzi skvěle relaxují a každý okamžik, kdy je nám dobře, stojí za to prožívat a činit svému tělu dobře.

přemýšlet o zdraví

Vysvětlili jsme si, co je dobré dělat pro to, aby nám bylo dobře a jak bychom se měli stravovat, abychom zbytečně nepřibírali. Ale CO máme jíst? Úplně skvělá je nízkosacharidová dieta bmikalkulacka.cz , kterou si můžeme nastavit kdykoliv. Nižší podíl sacharidů spolu s tuky nikomu neublíží, naopak pomůže, protože naše obvyklá tučná strava obsahuje přemíru sacharidů. Nízkosacharidová dieta je ale i o zvýšeném přísunu bílkovin, které jsou stavební jednotkou našich svalů.

Zkuste ketonovou dietu na pouhé tři týdny a ucítíte výsledky i po tak krátké době!