HPI-T jako záruka kvalitního světla

Jistě víte, že značka Philips vyrábí nepřeberné množství zdrojů světla. LED žárovky, halogenové úsporné žárovky, klasické zářivky nebo třeba různé typy výbojek. Je toho opravdu mnoho, co je možné v sortimentu této značky najít a zakoupit. Některé zdroje světla jsou však určené jen pro užší okruh zákazníků, kteří se v rámci osvětlení potýkají s náročnějším výběrem. Pokud vaším nejtěžším úkolem bylo vybrat žárovku vhodnou pro osvětlení kuchyně nebo třeba obývacího pokoje, pak věřte tomu, že třeba v sortimentu halogenidových výbojek byste byli opravdu ztraceni.

zásubka

Mnoho produktů, z nichž vyhovují jenom některé

Mezi zajímavé produkty patří bezesporu halogenidové výbojky Philips HPI-T. Možná se ptáte, v čem je tento zdroj světla tak výjimečný? Když opomenete skutečnost, že jde o zcela jiný zdroj světla, než na který jste zvyklí z domácností nebo kanceláří, určitě dokážou zaujmout technické vlastnosti a parametry, které jsou pro osvětlení tohoto typu charakteristické:

  • Vysoká bezpečnost zdroje světla
  • Minimální provozní náklady, a to i přes vysoký příkon
  • Příkony dosahující až několik tisíc Wattů
  • Neuvěřitelně vysoký světelný tok čítající až dvě stovky tisíc lumenů!

žárovky tři
Technické parametry a hodnoty jsou věc jedna, ale jak to je ve skutečnosti? Již z těchto parametrů můžete uznat, že to nebude to pravé pro osvětlení nenáročných aplikací, ať už půjde o domácnosti, kanceláře, dílny či třeba prodejní plochy. Tohle je jeden z těch vysoce výkonných zdrojů světla, který je známý právě díky tomu, co dokáže.
Je přitom zajímavé, že i přes skutečnost, že příkon je až dva tisíce wattů, je zajištěna poměrné nízká spotřeba. To je však nutné brát poněkud s rezervou, neboť spotřeba klasické žárovky bude několikanásobně nižší než spotřeba této vysoce výkonné halogenidové výbojky. Tak či tak, cílení zákazníci najdou pro tento zdroj světla bohaté uplatnění.