Co to znamená zvolit si vlastní potisk textilu

Splynout s davem je jednodušší, ale jen na začátku

Možná jste si všimli, že se to na internetu doslova hemží potisky na trička v jednom společném negativním duchu. Jde zpravidla o konzumaci alkoholu, vulgární sex bez lásky, silácké řeči, co vše zvládám, a jaký jsem neodolatelný borec. Stačí však docela obyčejná horečka, bolesti v břiše, migréna či deprese a hned běžíme k lékaři, nebo se alespoň dopujeme léky proti bolesti, které nám mají ulevit, ale zpravidla neřeší příčinu problémů.

káva na tričku

Takto se chová dav a překvapivé je, že je takových lidí stále mnoho, jsou naoko silní, ale ve skutečnosti nesebevědomí a zbabělí. Souvisí to také s propagací životního stylu, který si nechají obtisknout na triko.

Vlastní potisk textilu umožňuje vytvořit si předlohu podle vlastního vkusu a nenechat se vláčet nabízenými pseudotrendy, které stejně nevyjadřují pravdu, a nemají ani nic společného s inteligentním humorem.

Možností je mnoho – schází-li vám zrovna vhodný nápad, stačí nahlédnout do nějaké encyklopedie, nejlépe tištěné, a inspirovat se právě odtud. Většina z nás však dokáže ve vhodnou chvíli zalovit v paměti a vytvořit návrh zcela originální.

potištěný textil

Co vás baví – o každém člověku nejvíce vypovídají jeho zájmy, nikoli vědomosti nabyté ve škole, akademický titul a praxe v zaměstnání. Jsme totiž hlavně tím, co nás baví, a ne každá práce či vzdělání tomu odpovídá. Kupříkladu Karel Gott byl vyučený elektromontér, a kdyby býval setrval u svého řemesla…

Vlastní potisk textilu v duchu životního stylu je tím nejlepším, co můžete zvolit. Tím dáváte světu kolem vás najevo, že jste jedineční, a s dnešními možnostmi digitálního potisku se dá opravdu čarovat. Mohou to být fotky sběratelských exponátů, práce se dřevem, zdravá výživa, keramická dílna, akvaristika, kynologie, volejbal, zkrátka to, co vás právě vystihuje. Chce to jen trochu více odvahy nepodlehnout módním pseudotrendům, co se nějaký zoufalec snaží vnutit ostatním, tedy již zmiňované vulgarity, drahá auta, sexuální dobrodružství, drogová závislost atp.