Skleněné láhve ReTap pro obnovení vitality pitné vody

Lidé se dnes často v diskusích veřejných nebo odborných zajímají o uchovávání pitné vody jak v domácnostech, tak i v zaměstnání, nebo na cestách. Bohužel zatím v naší společnosti převládají megalomanské technologie výroby balených vod v polyetylenových lahvích, velké procento populace se však snaží pohled na věc trochu přehodnotit.

kreativní

Lidé běžně používají pitnou vodu z kohoutku na vaření a pro pití, k výrobě kávy, čaje, koktejlů, smoothies, dresinků, salátů atd. Pomocníkem pro uchovávání vody z vodovodu může být láhev ReTap. Pochopitelně není optimální ani průchod vody vodovodními ocelovými trubkami, ale stále je kvalita pitné vody v českém vodovodním řadu jednou z nejlepších na světě.

Tvrzené borosilikátové sklo pro každodenní uchování vody v domácnostech i na cestách

Jedná se o skleněnou nádobu, která je speciálně určena pro kohoutkovou vodu. Můžete jí plnit vodou v domácnosti, nebo ji mít s sebou na cestách či v zaměstnání, a je v zásadě jedno, zda nádobu naplníte vodou filtrovanou přes filtrační konvici, nebo přímo z vodovodního kohoutku.

Láhve ReTap jsou vyráběny z borosilikátového skla, které se běžně používá v laboratořích. Jeho výhodou je velmi vysoká mez pevnosti a tepelné odolnosti. Sklo neobsahuje bisfenol A, ani jiné nežádoucí látky. Je naprosto bezpečné pro lidské zdraví, to se pochopitelně týká i kojenců.
Myšlenka vyrábět ekologické a zdravotně nezávadné nádoby na kohoutkovou vodu pochází z Dánska, tvůrci prvních skleněných lahví se zamýšleli nad přeplněnými plastovými kontejnery, nad plujícími odpadky v podobě plastových lahví na pobřeží, a také nad lidským zdravím.

zkumavky

Mnozí producenti a prodejci poskytují na láhve ReTap doživotní záruku, když se vám nějaká rozbije, zajistí vám výměnu za nový kus. ReTap láhve se vyrábí i v České republice, a to dokonce jako ručně foukané mistrovské sklářské výrobky.
Lze je umývat v myčce a jsou to silnostěnné nádoby, takže je není zas tak snadné rozbít.