Položil vás na lopatky záznam v registru?

Záznam v registru se až nepříjemně často stává tím rozhodujícím kritériem, na kterém záleží, zda lidé získají či nezískají požadovanou půjčku. Vlastně je to zcela jednoduché, jakmile jej máte, můžete na půjčku v bance rovnou zapomenout. Naštěstí to neplatí pro nebankovní společnosti – ty jsou ochotné nad menším, a třeba i nad větším prohřeškem přivřít oči. To vše v případě, když prokážete, že své závazky budete bez potíží plnit.

coins-2916031_640

Nebankovní společnosti jsou skvělé v tom, že žadatelům umožňují zvítězit nad celou řadou nepříjemných komplikací. K nim se řadí jak již zmíněný záznam v registru, kdy můžete požádat o hypotéku bez registru, tak třeba i potíže s bonitou, kdy je pro vás připravena půjčka bez dokládání příjmů, a tak podobně. Chybět samozřejmě nesmí ani mezi lidmi tolik oblíbená americká půjčka, která slouží k pokrytí libovolného druhu výdajů.

A nejen, že můžete žádat na cokoli, a v libovolné životní situaci, ale také můžete peníze získat bez dlouhého čekání, a bez složitých podmínek.

Existují jen dvě zásadní podmínky, které je nezbytné splnit, aby vám nebankovní společnost prostřednictvím svého úvěru vyšla vstříc.

První podmínka se vyskytuje naprosto u všech půjček – nejedná se o nic jiného, než o dostatečnou bonitu. Tu po vás budou požadovat všude, kam se obrátíte, neboť se jedná o podmínku ze zákona – každý poskytovatel půjček musí předem ověřit, jaká je vaše finanční situace, a zda své závazky budete schopni splácet.

Druhá podmínka je naopak typická pro nebankovní úvěry, a pro ten americký. Nejedná se o nic jiného, než o ručení nemovitostí.

coins-3164712_640

Avšak ani to nemusí být tak složitý problém, jak to může na první pohled vypadat. Můžete se za svůj úvěr zaručit libovolným druhem nemovitosti, jakou máte po ruce, a dokonce ani nemusí být vaše. Stačí, když s tím bude další osoba souhlasit.

Jak je tedy vidět, tak možností, jak se dostat k penězům, je opravdu mnoho.