Odťavňujte, lisujte, melte

„Sana Juicer EUJ-707“ je nejnovější model šnekového dvoufázového odšťavňovače.Na rozdíl od ostatních podobných přístrojů „Sana Juicer EUJ-707“využívá patentované dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. Připravená šťáva je zároveň velice kvalitní.
Velkou výhodou šnekového odšťavňovače „Sana Juicer EUJ-707“ je jeho univerzálnost: můžete lisovat nejširší škálu plodů. Ať už zvolíte běžné tvrdé ovoce (jablka, hrušky), měkké problematické ovoce (angrešt, rybíz), listovou a kořenovu zeleninu, ale třeba i trávy, šnekový odšťavňovač „Sana Juicer EUJ-707“ si vždy skvěle poradí.
tagliatelle těstoviny
Šnekový odšťavňovač „Sana Juicer EUJ-707“ pracuje při pomalých otáčkách, a proto je výsledná šťáva chuťově více výrazná, bez pěny a je jí podstatně větší množství. Maximálně šetrný nízkootáčkový způsob zpracováni surovin zaručuje, že prakticky nedochází ke ztrátám vitamínů a snížení trvanlivosti šťávy.
Pomalými otáčkami se nenechte odradit, odťavňování probíhá velice svižně, ale zároveň je jeho provoz příjemně tichý. Odšťavňovač je vyrobený z nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.  
Oblíbený „Sana Juicer EUJ-707“ není jen odšťavňovač. Společně s ním si pořizujeme také výrobník zmrzliny, těstovin, ořechových másel, dětských příkrmů, různých pomazánek, salsy, pesta a raw pochoutek. Využijete ho i jako mlýnek na kávu a maso. A pokud si koupíte i doplňkové příslušenství v podobě lisu na olej, obohatíte svůj odšťavňovač o další dvě funkce: lisování oleje a přípravu čerstvých vloček.
 olivový olej
Výhody nového odšťavňovače „Sana Juicer EUJ-707“:
·         velký plnící otvor
·         jemné síto
·         volitelné hrubé síto
·         homogenizační pouzdro
·         nástavec na těstoviny
·         skleněná nádoba na šťávu
·         nerezová nádoba na drť 
·         stabilizační podložky
·         cedník na šťávu
·         kartáč na čištění
·         tichý provoz
·         BPA free materiály