Který kryt pro Xiaomi Redmi Note 7 si vybrat

Mobilní telefon bez obalu či krytu snadno poškrábete či jinak poškodíte a rovněž riskujete problémy s jeho funkčností. Jestliže vám na něm opravdu záleží a nepořídili jste jej za pár korun, měli byste se po nějakém ochranném řešení porozhlédnout.

dívky s mobilem

Který kryt na mobil je nejlepší

Žádný a všechny – tak jednoduchá je odpověď na tuto všetečnou otázku. Záleží totiž na tom, jak mobil využíváte, v jakém prostředí se pohybujete a jaké máte preference. Řadíte-li se mezi nadšené sportovce, sázejte na sportovní pouzdra určená pro cyklisty nebo běžce. Ta musí být dobře ukotvená na těle a zajištěná proti pádu na zem. Jste-li často venku v přírodě nebo se pohybujete na staveništi a v místech, kde se mění počasí, občas zaprší, nebo naopak praží slunce, měli byste mít mobil chráněný něčím specifickým, s dobrou účinností vůči prachu i vlhkosti.

žena s mobilem a notebookem

Pro běžné nošení – pro tyto případy postačí zvolit si jeden ze dvou základních typů, buď silikonovou (TPU) vložku v podobě mělké, poddajné vaničky, anebo tuto vaničku ještě doplnit zavíracím krytem Xiaomi Redmi Note 7, jemuž se zlidověle přezdívá flip nebo knížka. Výhodou obou řešení je jejich přijatelná cena, pořídíte je doslova za pár stovek, takže to vaši kapsu výrazně nezatíží.

Praktické i pěkné – když zabalíte telefon do silikonové vaničky, měli byste mu dopřát i tvrzené sklo. Tato kombinace slouží jako základní ochrana a je ideální pro přenášení mobilu po kapsách a pro časté využívání, kdy prsty po displeji neustále něco vyhledávají. Chcete-li ovšem z obalu vytěžit i něco víc a dopřát si pěkný výrobek na pohled, obraťte pozornost k flipovému pouzdru. To vytvoří z mobilu krásný doplněk k večerní toaletě, k pánskému obleku, ale i k docela obyčejné sportovní teplákové soupravě. Navíc je z čeho vybírat, z různých barev, rytin a potisků s nenápadnými i výraznějšími motivy.