I trampolína může být adrenalinový zážitek

Lidé se v poslední době zásobují adrenalinovými zážitky a ve velké oblibě jsou i zážitkové firmy, které se předhánějí v úžasných a neobvyklých dárcích. Jsou mnohdy dobrou motivací pro výběr překvapení, když chceme obdarovaného potěšit a překvapit a nechceme se smířit s klasickou lahví, byť přepychového, alkoholu.

let balonem

Dnes si můžete vybírat i z jízdy tankem! Stále větší oblibu si získávají zážitkové lety, ať to jsou skupinové či individuální či v pár – vyhlídkové lety balonem. Větším adrenalinem je jistě let stíhačkou či vrtulníkem COBRA či akrobatické lety. Můžete se stát i pilotem na jeden den. Odvážní volí tandemové seskoky padákem, kdy si vychutnáváte (pokud to stíháte…) šedesát minut volného pádu. Nemusíte se ničeho obávat, protože váš tandemový pilot se o vaši bezpečnost postará v pravý čas, kdy v tu správnou chvíli otevře padák a vy se stáváte tím, kdo ho řídí. Opět za dozoru vašeho profesionálního parťáka.

dítě trampolína

Samostatnou kapitolou jsou stále oblíbené b u n g e e j u m p i n g. Ale ne každý má tu pravou odvahu šlápnout do neznáma a propadnout se do hlubin. Jenže je jumping a jumping! Jestliže se necítíte na to, nechat se přivázat a vrhnout se střemhlav po hlavě dolů, dopřejte si mírnější, ale o to radostnější zážitek na vlastní kůži, a to takový, který zvládnete s chutí a radostí. A garantujeme vám, že se vám z toho hlava nezatočí, naopak ji naplníte spousty endorfinů, které z vás budou vybublávat každým skokem. O čem to stále hovoříme? Skočte si pro adrenalin Goodjump.cz na báječnou trampolínu! Vyzkoušejte si skoky v bezpečí a blízkosti země. Nemusíte se vrhat do neznáma, abyste zažili něco neobvyklého za každou cenu, a přitom měli sevřenou dušičku. Skákejte s radostí a úsměvem na rtech! Všimněte si, jak vaše děti, když mají radost, poskakují. Skákání je radost a trampolína je vysoce návyková. Ale tato závislost není zdraví nebezpečná, ba právě naopak.