Fit do práce

Výmluvy, že nestíháme sportovat, protože trávíme hodně času v práci a pak se potřebujeme věnovat rodině, slýchám celkem často. Málokdo se snaží, skloubit práci s pohybem. Je přece tak jednoduché, ráno si trochu přivstat a vyrazit do práce přes město pěšky, místo autem nebo autobusem. Případně na kole, pokud to počasí dovoluje. Není totiž nic horšího, než cyklista, který v zimě balancuje na zledovatělé silnici zúžené odhrnutým sněhem.
běh pod mostem

Ti ještě aktivnější mohou po ránu nejdříve absolvovat hodinku na kole mimo město, najet 30-40 km a nabití energií přijet ke dveřím firmy. Nebo si dát 10 km poklus po lukách a lesích. To jde v případě, že nemusíte do firmy vláčet notebook nebo tašku nabitou papíry a prezentacemi. A ještě jedna podmínka musí být nutně splněna. Musíte se mít ve firmě kde osprchovat a převléknout. A kolik firem vám toto umožní? Málo.

Někde má třeba vedení vlastní koupelnu a šatnu, kde visí obleky a košile na převlečení. Ale běžným zaměstnancům se této výsady často nedostává. A to je škoda. Ke sportu by se dala využít i polední pauza, kdy by si člověk mohl skočit mentálně odpočinout do fitka nebo ven do přírody. Právě pro „kancelářské krysy“, trpící bolestmi hlavy a krční páteře, by to byla příjemná změna a zpestření. A třeba by stoupla i pracovní výkonnost.
hnědá kravata

Je jasné, že ne všechny kancelářské prostory umožňují mít koupelnu se sprchou. Ty se objevují více u výrobních prostor, kde se zaměstnanci během pracovní doby často zašpiní http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/tusk-varuje-pred-odchodem-polska-z-unie-jakmile-vyschnou-evropske-fondy–1780612 a potřebují se před odchodem domů umýt.

Šatnu se skříňkami pro věci na převlečení už ale v mnoha firmách mít mohou a přesto nemají. Nejedná se přitom o žádnou závratnou investici a mnohý zaměstnanec by to viděl jako bonus k práci. Lepší, než mít náhradní trika a košile rozstrkané po šuplatech nebo věšácích. Vhodné skříně můžete rovnou objednat  https://www.lios.cz/dennodenni-prevlikani-u-skrinky-.

Fit do práce
5 (100%)1