Cyklo bundy s vysokým vodním sloupcem.

Zima už je na „spadnutí“ …

Sice ještě vládne paní zima, ale nebude trval dlouho a uvítá nás svými teplými paprsky opět jaro. A než úplně procitne, pro cyklisty bude úplně postačovat, když už nebude mráz a silnici nebude pokrývat peřina sněhu. A s chutí vyrazí na dlouhé projížďky.

Myslete s úsměvem na jaro!

Mysleme proto už teď na jaro a na oblečení, které je vhodné v těchto jarních, a ještě mnohdy i chladných dnech, si na sport obléci. A právě bundy, které nepropustí vítr k našim zádům a nedovolí jim prochladnout, jsou ta nejlepší volba, kterou právě nyní si můžeme zabukovat.

kolo déšť

Doporučujeme volit a kupovat kvalitu!

Je ale dobré vybírat cyklo oblečení tam, kde s ním mají bohatou a dlouholetou zkušenost, a tím jsou právě cyklistické bundy S I L V I N I. Vy si můžete vybírat jak z dámských, tak i z pánských velikostí a barev nepočítaně!

Předností tohoto sportovního oblečení je především kvalita střihu i materiálu. Neprohloupíte, když se zaměříte na značku SILVINI právě teď, protože firma nabízí akční slevy!

A kdy jindy nakupovat na jaro, než v zimě??

Teď máte spoustu času prolustrovat webový portál a pěkně v klidu a teple domova vybírat buď oblečení na kolo pro sebe, anebo pro partnera či partnerku, kteří cyklistiku milují. A věřte, že takovým dárkem, kterým se trefíte do jejich vkusu, neurazíte! Ba právě naopak budou potěšeni, že jste na ně mysleli a vybrali dárek, který jim padne jak na tělo, tak do noty!

kolo v zimě

Bundy s vysokým vodním sloupcem.

Pro cyklisty volte silvini bundy https://www.c-store.cz/Bundy-c85_1031_2.htm s vysokým vodním sloupcem a směřujte ho až k desetitisícům milimetrů, což pak ocení hlavně milovníci extrémních podmínek a velmi náročného počasí, kteří pak „na kole“ jen tak nepromoknou.

Takovýto doplněk je potřebný především jako vrchní vrstva do deštivých dní. Vyznačuje se praktickým celo zapínacím zipem se dvěma jezdci, má své dvě kapsy a stahovací kapuci, jenž obstojí proti vodě a větru.