Vláknina v tabletách

Znáte to, někdy jste nafouklí jako balón a jsou vám těsné kalhoty, nemůžete se vyprázdnit nebo můžete mít opačný problém. Všechny tyto aspekty pak mohou snížit vaše sebevědomí a také narušit váš soukromí nebo společenský život. Ať už vás trápí zácpa, nadýmání nebo jiné trávicí obtíže, rozhodně to není nic příjemného. Příčina je mnohdy psychického původu nebo také odráží stravovací návyky. Za špatně fungujícím trávicím systémem mnohdy stojí nedostatek vlákniny v potravě. Právě vlákninu můžete ale jednoduše doplnit, a to v různých podobách.
tablety na lžíci
Pro své skvělé účinky je vhodné užívat indický jitrocel, neboli psyllium, které je k dostání v sypké podobě nebo v podobě tablet.
Vyzkoušejte účinky tablet psyllia https://www.nakliceno.cz/psyllium/, které zharmonizuje váš trávicí systém a uleví vám od obtíží. Pro ty, kteří nemají rádi sypký prášek smíchaný s vodou, který se musí vypít, jsou právě kapsle, které stačí jednoduše spolknout a mají stejný účinek.
Jak působí indický jitrocel na lidský organismus:
Psyllium vám může pomoci v mnoha ohledech, a sice:
· Při hubnutí – kromě nejrůznějších trávicích potížích vám tento potravinový doplněk pomůže také při hubnutí. Díky jeho pravidelné konzumaci se totiž budete cítit více zasyceni a organismus bude vstřebávat více potřebných a důležitých látek, těch nedůležitých se bude naopak snáze zbavovat. Lépe se také nastartuje trávicí systém a díky pravidelnému vyprazdňování se budete moci radovat z nižší hmotnosti.
pečivo jako zdroj vlákniny
· Při zácpě – pokud vás trápí zácpa, pak najdete v tomto potravinovém doplňku velkého pomocníka. Dá totiž do pořádku vaše vyprazdňování, které bude pravidelnější a efektivnější. Dojde také ke změkčení stolice a ke zvýšení jejího objemu a tím pádem také k pročištění vašeho organismu.
· Při průjmu– psyllium vám napomůže zpevnit stolici a zbavit vás tak obtíží spojených s průjmem
Pokud vás trápí nějaké ty trávicí obtíže, pak je pro vás potravinový doplněk v podobě tablet psyllia jako stvořený.