Kartonové obálky jsou ideální

Posíláte často poštu svým zákazníků? Určitě víte, že pokud jim posíláte trochu rozsáhlejší poštu, máte obvykle problém najít v kanceláři větší obálku. Jako by se všechny obálky najednou vypařily. Prostě chybí.
důležitá zpráva

Možná posíláte poštou víc než jen dopisy či dokumenty. Možná posíláte svým zákazníkům dárkové produkty v podobě CD, kalendářů. Možná posíláte pravidelně katalogy, jejichž cena rozhodně není zanedbatelné. Určitě se shodneme v tom, že v těchto případech se standardní byť velkou papírovou obálkou prostě nemůžete obstát.
posílání dopisů

Ale podobné to může být i v soukromí. Určitě jste se nesčetněkrát ocitli v situaci, kdy jste potřebovali poslat něco hodnotného a nevěděli jste, do čeho by bylo vhodné to vlastně vložit. Může se jednat třeba o zasílání fotografií ze svatby nebo křtin. Víte, jací jsou příbuzní. Ne že to budeš mít uložené na disku počítače, prostě to nech vyvolat a pošli to. Zvláště senioři jsou jako umanutí, těm mladším postačí, když jim pošlete fotografie v online podobě a o vyvolání se postarají sami. Nebo když posíláte nějaké vzácné časopisy. Nebo třeba důležité podklady pro výběrové řízení, casting nebo do soutěže. Zkrátka možností je nepřeberné množství, ale otázka, v čem to mám poslat je ve všech případech stejně palčivá a naléhavá.

různorodá pošta

Odpověď je velmi jednoduchá

Naštěstí odpověď je jednodušší, než se zdá. Ideální pro zasílání fotografií či kalendářů jsou kartonové obálky

Kartonové obálky si můžete objednat přes internet a mít je v záloze. Zaberou málo místa a Vy budete vědět, že až budete potřebovat, budete je mít kdykoli k dispozici.

Kartonové obálky se samozřejmě prodávají hned v mnoha velikostech od B6 až do velkosti B2, což už je spíše schránka než obálka. Obvykle se prodávají po deseti kusech v balení, což je samozřejmě výhodné.