Dámské kožené kabelky

Kabelka je módní doplněk i praktická a potřebná součást každodenního života nás žen. Na trhu se dnes najde obrovské množství kabelek různých tvarů, velikostí a materiálů, ze kterých se vyrábí. Mohou být z pravé i umělé kůže a také textilní. Mívají různě velká ucha i popruhy a některé se dokonce dají nosit i na zádech jako batoh. My ženy vždy vlastníme více kabelek a podle příležitosti, kam se zrovna chystáme se rozhodujeme, kterou kabelku si vezmeme.
13427_13427-5-greta-colore

Jinou kabelku si vezmeme například do práce a jinou na nějakou společenskou akci. Také každá z nás určitě upřednostní to, aby se kabelka hodila k oblečení nebo aby ladila k botám. Volíme si ji také podle toho, jestli do ní chceme pořizovat i malý nákup v například po cestě z práce nebo v kabelce nosíme jen drobnosti.
Pojďme se podívat na jednotlivé materiály. Určitě se shodneme, že dámská kožená kabelka je luxusní kousek, který nám vydrží roky. Je to investice, která neztrácí na hodnotě. Pravá kůže na rozdíl od syntetické nepotřebuje tolik chemických úprav při zpracování jako syntetická. Také se tak snadno neroztrhne a nepoškodí, jako jiné materiály. K výrobě dámských kožených kabelek se používají různé druhy kůží. Nejčastěji se používá hovězí kůže. Může být hladká i broušená. A jak na údržbu dámských kožených kabelek? Důležité jsou spreje nebo krémy na kůži, které zabraňují jejímu vysychání. Velký výběr i pestrou barevnou škálu můžete najít na našem webu.
peněženka karta
Kabelky se syntetických materiálů mají sice kratší životnost proti těm koženým, ale zase se snadněji udržují (stačí je utřít navlhčeným hadříkem nebo použít čisticí sprej na syntetiku). Je u nich i širší nabídka barev, protože syntetické usně se snadněji barví než ty přírodní.
Textilní kabelky ocení ty ženy, které se rády sportovně oblékají. Také je výhodou, že se dají prát v pračce. Podobně jako ty syntetické se vyrábí v různých barvách, protože textil se snadno barví. Prodávají se za přijatelné ceny.