Čím oslnit muže nejenom na první schůzce

Předvést se

Při první schůzce dbejte i na oblečení a celkový vzhled. Není nutností přijít vyloženě vyzývavě, avšak vybráním hezkého kousku z vašeho šatníku rozhodně nic nezkazíte. Co se týče líčení, doporučujeme styl nude. Budete vypadat přirozeně, navíc tím podtrhnete svůj celkový look. Tak druhé straně dokážete, že o sebe pečujete a nebojíte se jít svým vlastním módním proudem.  
zámky na plotě
Důležitým atributem ženy je mít smysl pro humor. A to i takový, že si dokážete udělat srandu i sama ze sebe. Muži tím pak dokážete, že si neděláte hlavu z maličkostí a dokážete se s nimi vypořádat bez jakýchkoliv větších potíží. Dokazuje to o vás, že vás nic nerozhází a v případných těžkých životních situacích jste vyrovnaným člověkem.

Být svá

V první řadě je to nepochybně charakter, kterým jednoznačně muže přesvědčíte, že už by vás nejradši nikam nepustil a strávil s vámi všechen svůj čas. Muži hledají ženu, která je bude milovat, chválit, pečovat o ně. Nejsou kompletně bez citů, ba naopak. Myslete na to, že i muži mají city a ukažte se v pravém světle! Každý muž po takovéto ženě tajně touží. Poukazuje to i na to, že byste tento všechen cit dokázala přenést i na vaše společné potencionální potomstvo. Partner si je tak jistější o vaší společné budoucnosti a ví, že budete dokonalá maminka.
bílé růže

Vyptávat se

Buďte zvídavá a ptejte se. Samozřejmě v rámci slušnosti. Spíše se vyhýbejte tématům typu vztahy, popřípadě rodina. Tato témata bývají hodně choulostivá a případné nakousnutí těchto témat by se spíše hodilo až pro další schůzky, kdy zjistíte, zda byste s dotyčným chtěla být a naopak. Ptejte se muže přímo na jeho postoje k určitým věcem, na názory, koníčky, úspěchy. Nechte ho, aby se vám otevřel a abyste viděla kým opravdu je. I muži se stydí a mnohdy rande dopadne katastrofálně pouze díky tomu, že se žena drží zpátky a neprolomí ledy ona, přece by to bylo trapné a muž má být ten, co se snaží, ne? Zkuste změnu a odvažte se!