Častější sex = lepší sex?

Častý pohlavní styk může způsobit, že se na něj budeme těšit méně, vyplynul závěr výzkumníků z univerzity Carnegie Mellon. Sociální průzkum byl zaměřen na manželské páry. Dvojice rozdělili do dvou skupin. 1.skupina byly páry, které byly pracovně zaneprázdněni. Páry požádali, aby se milovaly minimálně třikrát týdně. Úkolem 2.skupiny bylo udržovat svůj sexuální život jako obvykle. Páry, které se častěji milovaly, měly menší touhu na sex než jako na začátku experimentu. Závěr má své opodstatnění: být na sex zvyklý v pravidelném intervalu neposkytuje člověku takové vzrušení.

červená koupelna

Od té doby, jak si páry zvykly na časté milování, vzrušení z této činnosti jaksi ztratilo své kouzlo, vysvětluje spolu autor studie. Pokud váš milostný život stagnuje, je dobré poradit se, jak ho zlepšit. Nedávno vyšel nový bestseller "The Better Man Project" od vedoucího šéfredaktora portálu Men Health. Najdete v ní více než 2000 užitečných rad a tipů. Možná nejste právě ten typ, co si rád užívá s toutéž ženou jako účastníci studie. Pravděpodobnost výsledků se úměrně vztahuje na nezávazný sex s krásnou neznámou nebo kamarádkou s výhodami. Překvapte ji něčím lechtivým!
síťové spodní prádlo

Objevil se totiž malý zádrhel: Frekvence pohlavního styku nemá nic společného s naší náruživostí či uspokojením. Jiný případ je, když vy a vaše partnerka máte pravidelné a časté milování, protože to tak oba chcete a cítíte. Není podstatné, že vaše vášnivé noci s partnerkou nejsou tak časté jako vašich přátel. Nejdůležitější je, do sytosti si je užít.

V případě, že chcete svůj intimní život posunout do vyšší dimenze, soustřeďte se na kvalitu, ne kvantitu. Klíčem ke špičkovému sexu je propojení a souznění dvou milenců. Na sexuálních polohách vůbec nezáleží. Ty si volí páry. Pro rozšíření znalostí a požitku z milostného opojení stačí prostudovat Kámasútru. Buďte ke své partnerce upřímný a otevřený. Nechtějte po ní výkony porno herečky, dokud si nenajdete vzájemný soulad.

Užijte si přítomnost jeden druhého, dokud přejdete do intimní fáze společného života. Navoďte tu správnou atmosféru, zapalte svíčky, vychutnejte si spolu koupel nebo sprchování, stejně si můžete pustit smyslnou hudbu.